Digitürk Euro | Üyelik Yenileme

Mevcut Digitürk ve/veya Digitürkplay üyeliğinizi online, anında uzatabilirsiniz.Üyeliğinizi Yenileyin

Uzatmak istediğiniz paketi ve süreyi seçiniz.

Üyeliğiniz gün içerisinde otomatik uzatılacaktır.

Fiyat Açıklaması

Lütfen öncelikle seçimlerinizi belirtin. Tercihinize göre fiyat açıklaması belirecektir.

-

Uzatma Ücreti

-

Digitürk Play IP Kutu nedir ?

Digitürk Play  IP kutu, çanak antene veya kuruluma ihtiyaç duymadan internet kablo bağlantısı ile televizyonunuzdan Digitürk`ün spor, sinema, ulusal, haber, çocuk ve 80’den fazla Ulusal kanal yayını izlemek amaçla Air Tv işbirliği üretilmiş cihazdır.

Digitürk Play Uyeligimi Air Tv IP Kutuda Nasil Izlerim:

Digitürk Play IP Kutulu ürün kurulumu çok kolaydır. IP Kutuyu internete ve televizyona bağlıyorsunuz kutu açıkdıktan sonra sizden bir defalığına email ve şifre istiyor.Bizlerin aktivasyon sonrası size göndermiş olduğumuz email ve şifreyi girip yayınlarınızı izlemeye başlıyorsunuz.

Aynı zamanda aynı email ve şifrenizle akıllı,cep telefonuzdan,tabletinizden,bilgisayarınızdan dileğiniz yerde,dilediğiniz zaman yayınları izleyebilirsiniz.

Digitürk Play Sadece Mobil + Tablet + Bilgisayar Kurulumu

Herhangi bir kurulumu yoktur! Sipariş sonrası aktivasyon işleminiz tamamlanarak kullanıcı adınız ve şifreniz sizlere gönderilir. Akıllı telefonunuza Digitürk Yurdışı Play Uygulamasını indirerek giriş bilgilerinizi girerek yayınları hemen izlemeye başlarsınız.

Smart TV’de Digiturk Play Kurulumu 

 

! Süper Lig kategorisindeki kanalları yanlızca Spor Paketi ile canlı izleyebilirsiniz. Aile paketi ile canlı yayınlar harici maç ve diğer programların tekrarlarını izleyebilirsiniz.

Filtre:

Digitürk Play Nedir?

Digitürk Play Digitürk`ün çanak antene ihtiyaç duymadan  internet  üzerinden “livestream” teknolojisi 24 saat canlı yayın yapan adaptive streaming özelliği ile donmama takılmama garantisiyle Türk kanalları veya Türkiye Süper Ligi ve Basketbol Ligini  bilgisayarınız veya mobil cihazlarınız aracılığı ile  TV yayınlarını izlemenize olanak veren web yayıncılığıdır.
  DEVAMINI OKU

Yayın Paketi:

Aile Paketi( Sadece Ulusal Kanallar) : Digitürk Play aile paketi şeçeneğiyle Türkiye’nin çok tercih edilen Ulusal kanallardan haber kanallarına, filmlerden çizgi filmlere, belgesel kanallarından Türk müzik kanallarına, kadın programlarından eğlence programlarına kadar farklı bir çok içerik türünü bu pakette bulabilirsiniz. Üstelik ister canlı, ister 12 saat geri alın izleyin! Tekrar İzle ya da kaydetme özellikleri ile ulusal kanalların en sevilen dizilerini dilediğiniz zaman izleyin.

Aile + Spor Paketi (Full Paket): Spor Toto Süper Lig ve Spor Toto Basketbol Liginin nefes kesen tüm maçları HD kalitesinde izleyebilir aynı zamanda spor paketinin içerisinde bulunan  Aile Paketindende yararlanarak  ulusal kanallardan, filmlerden çizgi filmlere, haberden belgesele, kadın programlarından Türk müzik kanallarına kadar farklı bir çok içerik bu pakette bulabilirsiniz. Üstelik ister canlı, ister 12 saatte kadar yayınları  geri alabilir  Tekrar İzle ya da kaydetme özellikleri ile ulusal kanalların en sevilen dizilerini, Ligkolig ile dört büyüklerin kaçırdığınız tüm maçlarını, Süper Lig’deki tüm maçların özetlerini ve beIN SPORTS’ un en sevilen programlarını dilediğiniz zaman Avrupa`da izlemenin keyfini yaşayın.

Les questions les plus posées


1Digitürkplay üyeliğimi uzatmam için hangi bilgilere ihtiyacım var ?
Üyeliğinizi uzatmak için IP kutuya sahip iseniz IP kutu üzerinde bulunan MAC ID numarası veya üyelik girişi yapmış olduğunuz email adresinizle üyelik yenileme işleminiz online olarak dakikalar içeresinde yapabilirsiniz

2Önceki paketim Aile paketiydi üyeliğimi Spor Paketi olarak yenilebilir miyim?
Evet, mevcut üyeliğiz Aile Paketiyken uzatma işlemi yaparken Aile + Spor Paketi ( Full Paket) şeçimi yaparak spor paketi olarak yenileyebilirsiniz

3Önceki paketim Spor paketiydi,üyeliğimi Aile Paketi olarak yenilebilir miyim?
Evet, mevcut üyeliğiz Spor Paketiyken uzatma işlemi yaparken (Aile  Paketi Sadece Ulusal Kanallar) şeçimi yaparak aile paketi olarak yenileyebilirsiniz

4Uzatma siparişim sonrası üyeliğim ne zaman aktif olur?
Paypal,sofort überweisung,kredi kartı ödeme yöntemleriyle saat 08.00 – 18.00 arası yaptığınız üyelik uzatma / yenileme işlemleri aynı gün işleme alınıp yayınlarınız aktif hale getirilir. Dikkat: Banka Havale ödeme yöntemiyle yapmış olduğunuz üyelik uzatma siparişiniz sonrası email adresinize ödeme bilgileri gönderilmektedir. Ödemenizin bizlere ulaşması sonrasında işleminiz tamamlanarak yayınlarınız aktif hale getirilirÜyeliğinizi Yenileyin

Uzatmak istediğiniz paketi ve süreyi seçiniz.

Üyeliğiniz gün içerisinde otomatik uzatılacaktır.

Fiyat Açıklaması

Lütfen öncelikle seçimlerinizi belirtin. Tercihinize göre fiyat açıklaması belirecektir.

-

Uzatma Ücreti

-

Çanak Anten Türünüz:

Digitürk yayınlarını uydu üzerinden izleyebilmeniz için mevcut çanak antenizin Türksat (42°Derece) veya Eutelsat (7° Derece)  uydu yayınlarından birine sahip olması gerekmektedir.

Çanak anteninizin Eutelsat veya Türksat mı olduğunu ayırtetmeniz için mevcutta varolan türk tv kanallarınızın  yayınları  EURO (Kanal D Euro,Star Euro) ise uydunuz Eutelsat’tır.
  DEVAMINI OKU

Digitürk Yayın Paketi:Digitürk Aile Paketi: Türkiye’ de yayın yapan 300′ e yakın ulusal kanalı ve bu kanallarda  yayınlanan; popüler dizileri, spor programları, haber bültenleri, belgesel programları ve daha birçok programı HD kalitesinde size sunar.

Dikkat: Aile Paketinde Spor Kanalları Yoktur !

Digitürk Aile +Spor (Full Paket) : Digitürk Super Lig paketiyle,Avrupa’da  her hafta 9 canlı Spor Toto Süper Lig karşılaşmasını evinize  beIN Sports Türkiye – Lig tv  ile HD kalitede getirmekle kalmaz, karşılaşmaların ardından usta yorumcuların katılımlarıyla hazırlanan “Maraton” ve “21” gibi birbirinden özel programlarla futbol şöleni kesintisiz devam eder. Bununla birlikte 300`e yakin ulusal,haber belgesel,film Aile paketi bu paketin içerisinde yer almaktadır.

HD Yayın:  Aile Paketi veya Aile + Spor (Full Paket)  tüm ürünlerinde HD Yayınları mevcut olup,kampanya kapsamında Hediyedir.

Digitürk Üyelik Süresi ve Ödeme Şekli :

Aylık Ödeme: Digitürk Aylık Ödeme şeçeneğiyle ürün almanız durumunda birkerelik Ön Ödeme yani kampanya türüne göre; Kutu + Aktivasyon + Üyelik ilk Ay Ödemesi alınmaktadır. Ön ödeme sonrası 12 Aylık üyelik tercih etmişseniz 11 ay – 24 aylık tercih etmişseniz  23 ay boyunca ürün satın alma işlemi esnasında belirtilen aylık tutar hesabınızdan aylık olarak çekim yapılmaktadır.

1 Yıllık Peşin Ödemeli: Digitürk 1 Yıllık Peşin Ödeme şeçeneğini tercih etmeniz durumunda ödeme toplam 1 yıllık tutarı olup, üyeliğiniz satın aldığınız günden başlayarak  bir yıl süre için geçerlidir.

2 Yıllık Peşin Ödemeli: Digitürk 2 Yıllık Peşin Ödeme şeçeneğini tercih etmeniz durumunda ödeme toplam 2 yıllık tutarı olup, üyeliğiniz satın aldığınız günden başlayarak  iki yıl süre için geçerlidir.

Digitürk HD 9505 Receiever

Digitürk HD  9505 Uydu Alıcısı ile programları ve karşılaşmaları kaçırmaya son.

Tuttuğunuz takım derbi mücadelesine çıkıyor veya çok merak ettiğiniz bir dizi bu akşam oynuyor ancak  izlemek için şartlarınız uygun değil mi ? Digitürk HD 9505 beraberinde getirdiği teknolojik imkanlarla kaçırdığınız spor karşılaşmalarını, televizyon programlarını ve filmleri HD kalitede harici bir taşınabilir diske veya harici bir belleğe kaydetmeye imkan sağlar. Kaydettiğiniz dizileri, programları ve ve spor müsabakalarını dilediğiniz zaman Digiturk HD kutu 9505 içerisinde yer alan medya oynatıcı aracılığıyla sadece bir tık ile tekrar izleyebilirsiniz.

Tüm multimedya dosyaları tek bir yerde

Digiturk HD Receiver ile sadece kaydedilen video dosyalarını değil, aynı zamanda harici diskinizde veya harici belleğinizde bulunan farklı formatlardaki ( mp3, jpeg, mp4 vs. ) resim, ses ve video dosyalarını da, dahili multimedya oynatıcı sayesinde  hiçbir ek cihaza  ihtiyaç duymadan yüksek kalitede oynatabilirsiniz.

Dilediğin zaman çevrimiçi ol

Uydu alıcı üzerinden çalışan Digiturk HD kutuda Aile  ve Aile + Spor ( Full Paket) dahilindeki kanalları izlemek için  internet bağlantısı gerekmemektedir ancak HD Receiver’ a bağlanacak bir internet kablosu (Ethernet)  aracılığyla İnternet’ e bağlanmanız çok kolay. Dahili İnternet tarayıcı üzerinden Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal medya hesaplarınıza ulaşmanın yanı sıra, Youtube ve benzeri video paylaşım siteleri üzerindeki yüksek çözünürlüklü videoları televizyonunuzun ekranından izleme fırsatı, en güncel teknolojiler ile donatılmış Digiturk HD 9505  ile artık çok kolay.

Digitürk HD 9505 Receiever  Teknik Özellikler

 • Yüksek çözünürlüklü yayınları almaya uyumlu alıcı
 • DVB-S/S2, SD MPEG2&MPEG4
 • Uydu üzerinden  otomatik yazılım güncelleme
 • Otomatik ve kolay kurulumla Digitürk yayınlarını anında izleyebilme
 • USB üzerinden harici hard disk bağlantısı, canlı yayını durdurma, ileri geri sarma, HD kalitisindeki yayınları kaydetip sonra izleme imkanı
 • Hangi kanalda hangi program var, e-Rehber ile saati saatine takip edebilme
 • Şimdiki ve sonraki program bilgilerini gösterme
 • Hızlı kanal geçişi
 • Internet üzerinden zengin içerik arşivi ve interaktif uygulamalar
 • Favori kanal destegi ile tv zevkini kişiselleştirebilme
 • Çocuk kilidi
 • Alt yazı ekleme özelliği
 • Dolby Digital Plus

BAĞLANTILAR

 • HDMI
 • RCA video ve ses çıkışı
 • Ethernet
 • Digital ses çıkışı(Optik)
 • LNB Giriş
 • USB 2.0

! Süper Lig kategorisindeki kanalları yanlızca Spor Paketi ile canlı izleyebilirsiniz. Aile paketi ile canlı yayınlar harici maç ve diğer programların tekrarlarını izleyebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular


1Digitürk üyeliğimi uzatmam için hangi bilgilere ihtiyacım var ??
Digitürk çanak anten paketi üyeliğini uzatmanız için Digitürk cihazınızda takılı bulunan Digital Kart bilgilerine sahip olmanız gerekmektedir

2Önceki paketim Aile paketiydi üyeliğimi Spor Paketi olarak yenilebilir miyim??
Evet, mevcut üyeliğiz Aile Paketiyken uzatma işlemi yaparken Spor Paketi + Aile ( Full Paket) şeçimi yaparak spor paketi olarak yenileyebilirsiniz

3Önceki paketim Spor paketiydi,üyeliğimi Aile Paketi olarak yenilebilir miyim??
Evet, mevcut üyeliğiz Spor Paketiyken uzatma işlemi yaparken (Aile  Paketi Sadece Ulusal Kanallar) şeçimi yaparak aile paketi olarak yenileyebilirsiniz

4Mevcut üyeliğimi iptal ettirdim,eski kart ve kutumla üyeliğimi uzatabilir miyim?
Evet iptal,etmiş olduğunuz üyeliğin yenileme işlemini yapabilirsiniz.

5Uzatma siparişim sonrası üyeliğim ne zaman aktif olur??
Paypal,sofort überweisung,kredi kartı ödeme yöntemleriyle saat 08.00 – 18.00 arası yaptığınız üyelik uzatma / yenileme işlemleri aynı gün işleme alınıp yayınlarınız aktif hale getirilir. Dikkat: Banka Havale ödeme yöntemiyle yapmış olduğunuz üyelik uzatma siparişiniz sonrası email adresinize ödeme bilgileri gönderilmektedir. Ödemenizin bizlere ulaşması sonrasında işleminiz tamamlanarak yayınlarınız aktif hale getirilir


1 Star (6.840 votes, average: 4,80 out of 1)