Digitürk Euro | Ticari İşletme Paketleri

Ticari işletmeler için Digitürk Euro paketinizi hemen satın alınabilirsiniz...Ticari Paketinizi Oluşturun

İşyeri türünü ve size en uygun paketi seçiniz.

Kargo: 1-2 iş günü (Teslimat & İade Şartları)
14 gün ücretsiz iade imkanı
2 Yıl Garanti
Fiyat Açıklaması

Lütfen öncelikle seçimlerinizi belirtin. Tercihinize göre fiyat açıklaması belirecektir.

Süre

Abonelik Ücreti

-

Digitürk Play Ticari /Kurumsal  Üyelik Nedir?

Digitürk Play Ticari Digitürk`ün çanak antene ihtiyaç duymadan  internet  üzerinden “livestream” teknolojisi 24 saat canlı yayın yapan adaptive streaming özelliği ile donmama takılmama garantisiyle Türk kanalları veya Türkiye Süper Ligi ve Basketbol Ligini  bilgisayarınız veya mobil cihazlarınız aracılığı ile  TV yayınlarını izlemenize olanak veren web yayıncılığıdır.

Digitürk yayınlarını toplu gösterim yapılan yerlerde kullanan üyelik şekline ticari üyelik denir. Ticari/Kurumsal üyelik toplu gösterim yapılan yerleri kapsadığı için kâr amacı gütmeyen kuruluşları da kapsamaktadır.

Ticari Alan: Bu kapsamda camiler,dernekler,lokaller,cafeler,nargilesalonları,wettbürolar,spor lokalleri Digitürk Kurumsal/ Ticari üyeliğe girmektedir.

Digitürk Play Ticari Üyelik Fiyatları

İşletme Büyüklüğü: Ticari üyelik fiyatları kurumun faaliyet alanında ( Cafe,Dernek,Lokal,Wettbüro) ve alanın büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Şirketinizin bulunduğu gruba ve büyüklüğüne göre ücretlendirme yapılmaktadır.

Digitürk Play Ticari  Abonelik  ve Yayın  Türü :

Digitürk Play Ticari Spor + Aile Paketi: Digitürk Play Ticari Spor Paketi üyeliği  Aile paketi (Ulusal kanallar)  ve Spor paketinin yeraldığı paket türüdür.

Digitürk  Play Ticari Spor Paketi çanak antene ihtiyaç duymadan internet üzerinden  her hafta Türkiye Spor Toto Süper Lig karşılaşmasını ,TFF 1 Ligi ve Türkiye Basketbol maç karşılaşmalarında Bein Sports LİG TV ve Ulusal,Haber,film,belgesel kanallarını izleyebilirsiniz.

  DEVAMINI OKU

Digitürk Play IP Kutu nedir ?

Digitürk Play  IP kutu, çanak antene veya kuruluma ihtiyaç duymadan internet kablo bağlantısı ile televizyonunuzdan Digitürk`ün spor, sinema, ulusal, haber, çocuk ve 80’den fazla Ulusal kanal yayını izlemek amaçla Air Tv işbirliği üretilmiş cihazdır.

Digitürk Play Uyeligimi Air Tv IP Kutuda Nasil Izlerim:

Digitürk Play IP Kutulu ürün kurulumu çok kolaydır. IP Kutuyu internete ve televizyona bağlıyorsunuz kutu açıkdıktan sonra sizden bir defalığına email ve şifre istiyor.Bizlerin aktivasyon sonrası size göndermiş olduğumuz email ve şifreyi girip yayınlarınızı izlemeye başlıyorsunuz.

Aynı zamanda aynı email ve şifrenizle akıllı,cep telefonuzdan,tabletinizden,bilgisayarınızdan dileğiniz yerde,dilediğiniz zaman yayınları izleyebilirsiniz.

Digitürk Play Sadece Mobil + Tablet + Bilgisayar Kurulumu

Herhangi bir kurulumu yoktur! Sipariş sonrası aktivasyon işleminiz tamamlanarak kullanıcı adınız ve şifreniz sizlere gönderilir. Akıllı telefonunuza Digitürk Yurdışı Play Uygulamasını indirerek giriş bilgilerinizi girerek yayınları hemen izlemeye başlarsınız.

! Süper Lig kategorisindeki kanalları yanlızca Spor Paketi ile canlı izleyebilirsiniz. Aile paketi ile canlı yayınlar harici maç ve diğer programların tekrarlarını izleyebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular


1Digitürk Play Kurumsal /Ticari üyelik nedir?
Digitürk Play Kurumsal / Ticari üyelik Digitürk`ün çanak antene ihtiyaç duymadan  internet  üzerinden “livestream” teknolojisi 24 saat canlı yayın yapan yayınları donmama takılmadan  Türk kanalları veya Türkiye Süper Ligi,TFF 1.ci Ligi ve Basketbol Ligini IP Kutu ile  ticari alanınızda yayınlarını izlemenize olanak veren web yayıncılığıdır.

2İnternet bağlantı hızım ne olmalı?
Digitürk Play Kurumsal / Ticari internet üzeri yayınları izleyebilmeniz için internet bağlantınızın hızı minimum 1Mbit/s veya üzeri olması gerekmektedir

3Digitürk Play Ticari IP Kutuyu Wlan(kablosuz bağlantı) ile bağlayabilir miyim?
Evet,Digitürk Air Tv IP kutuyu internetinize wlan üzeri kablosuz olarak bağlayabilirsiniz. Aynı zamanda dilerseniz IP Kutuyu modeminize internet kablosu ile kablolu olarak bağlayabilirsiniz.

4Cihazın kurulumu nasıl yapılıyor?
 Digitürk Ticari internet üzeri yayın satın almanız durumunda sizlere gönderilen paket içerinde IP kutu,adaptör,kumanda ve HDMI kablo yeralmaktadır. IP kutuyu  internetinize kablo veya wlan(kablosuz bağlantı) ile Tv`nizede Hdmi kablo ile bağlantıyı sağladıktan sonra direk yayınları izleyebilirsiniz.

6Digitürk Play Ticari Internet üzeri yayınları Telefonda,Tablette,Bilgisayarda izleyebilir miyim?
Evet ticari alanınız için almış olduğunuz paketinizi IP kutu ile televizyonda izleyebileceğiniz gibi giriş bilgilerinizle telefonda,tablette,bilgisayarınızda da izleyebilirsiniz. 

5Digitürk Ticari internet paketleri yayınlarında gecikme yaşanıyor mu?
Evet Digitürk ticari internet paketlerinde yayınlarında canlı yayınlarında 15 ila 30 sn arası gecikme yaşanmaktadır.

6Digitürk Ticari üyelik fiyatları nasıl belirleniyor?
Digitürk ticari işletme üyelik fiyatları ticari alanın ünvanına (wett büro,cafe,restaurant,cami,dernek ) ve ticari alanın metrekare büyüklüğüne göre belirlenmektedir.

7Siparişim ne zaman gelir?
Sipariş sonrası paketiniz hemen Digitürk Euro aktivasyon birimimiz tarafından işleme alınırPaket işlemleriniz tamamlandığında saat 14 öncesi  yapılan tüm siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. Digitürk paketiniz sipariş ettiğiniz ülkeye bağlı olarak 1 ila 5 iş günü içerisinde tarafınıza ulaşır.

8Nasıl ödemek istersiniz?

Paket seçiminizi yaptıktan sonra Ödeme Şekli & Üyelik süresinizi seçiniz.

Aylık ödeme seçimlerinden birini yaptığınızda  kampanya türüne göre ilk ay üyelik ücreti +Kutu veya Aktivasyon ücretini sipariş sırasında peşin ödersiniz.Ödeyeceğiniz toplam miktarı Ürün Açıklama kısmında bulabilirsiniz. Aylık ödemeli paket seçiminiz Aylık/1 Yıllık ise 11 ay boyunca,seçiminiz Aylık/2 Yıllık ise 23 ay boyunca abonelik ücreti aylık ödemesi banka kontonuzdan aylık otomatik çekim ile yapılır.

Yıllık seçim yaptığınızda, pakete dahil olan tüm ücretleri tek seferde sipariş sırasında peşin ödersiniz. Lütfen Dikkat! Yıllık ödemeler, aylık ödeme şekillerine göre her zaman daha avantajlıdır.


9Hangi ödeme şeçenekleriyle sipariş verebilirim?
Online siparişlerinizi Visa,Kredi Kartı,Sofort Überweisung,Paypal,Master Cart, Banka Havalesi ödeme yöntemlerinden herhangi biriyle yapabilirsiniz. Visa,Kredi Kartı,Sofort Überweisung,Paypal,Master Cart,ödeme yöntemleriyle yapılan sipariş ödemelerinde ödemeniz tarafımıza hemen ulaştığı için siparişiniz aynı gün işleme alınır.

Dikkat:Banka Havalesi ödeme yöntemi ile yapılan siparişlerde sipariş bilgileri ve ödeme bilgileri email olarak sizlere gönderilmektedir,emailde yeralan hesap bilgilerine ödemenizi gerçekleştirdikten sonra siparişiniz işleme alınmaktadır. Ticari Paketinizi Oluşturun

İşyeri türünü ve size en uygun paketi seçiniz.

Kargo: 1-2 iş günü (Teslimat & İade Şartları)
14 gün ücretsiz iade imkanı
2 Yıl Garanti
Fiyat Açıklaması

Lütfen öncelikle seçimlerinizi belirtin. Tercihinize göre fiyat açıklaması belirecektir.

Süre

Abonelik Ücreti

-

Digitürk Kurumsal Ticari üyelik nedir?

Digitürk yayınlarını toplu gösterim yapılan yerlerde kullanan üyelik şekline ticari üyelik denir. Ticari/Kurumsal üyelik toplu gösterim yapılan yerleri kapsadığı için kâr amacı gütmeyen kuruluşları da kapsamaktadır.

Bu kapsamda camiler,dernekler,lokaller,cafeler,nargilesalonları,wettbürolar,spor lokalleri Digitürk Kurumsal/ Ticari üyeliğe girmektedir.

Digitürk Ticari yayınlarını uydu üzerinden izleyebilmeniz için mevcut çanak antenizin Türksat (42°Derece) veya Eutelsat (7° Derece)  uydu yayınlarından birine sahip olması gerekmektedir.

Çanak anteninizin uydunuzun Eutelsat veya Türksat mı olduğunu ayırtetmeniz için mevcutta varolan türk tv kanallarınızın  yayınları  EURO (Kanal D Euro,Star Euro) ise uydunuz Eutelsat´tır.

Digitürk Ticari Üyelik Fiyatları?

Ticari üyelik fiyatları kurumun faaliyet alanında ( Cafe,Dernek,Lokal,Wettbüro) ve alanın büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Şirketinizin bulunduğu gruba ve büyüklüğüne göre ücretlendirme yapılmaktadır.

Digitürk  Ticari  Abonelik  ve Yayın  Türü :

Digitürk Ticari Spor Paketi: Digitürk Ticari Spor Paketi üyeliği  giriş paketi (Ulusal kanallar)  ve Spor paketinin yeraldığı paket türüdür.

Digitürk  Ticari Spor Paketi ile her hafta Türkiye Spor Toto Süper Lig karşılaşmasını ,TFF 1 Ligi ve Türkiye Basketbol maç karşılaşmalarında Bein Sports LİG TV ve Ulusal,Haber,film,belgesel kanallarını izleyebilirsiniz.

Digitürk Ticari Üyelik Süresi ve Ödeme Şekli :,

Aylık Ödeme: Digitürk Ticari/Kurumsal  Aylık Ödeme şeçeneğiyle ürün almanız durumunda birkerelik Ön Ödeme yani kampanya türüne göre; Kutu + Aktivasyon + Üyelik ilk Ay Ödemesi alınmaktadır. Ön ödeme sonrası 12 Aylık üyelik tercih etmişseniz 11 ay – 24 aylık tercih etmişseniz  23 ay boyunca ürün satın alma işlemi esnasında belirtilen aylık tutar hesabınızdan aylık olarak çekim yapılmaktadır.

1 Yıllık Peşin Ödemeli: Digitürk Ticari / Kurumsal 1 Yıllık Peşin Ödeme şeçeneğini tercih etmeniz durumunda ödeme toplam 1 yıllık tutarı olup, üyeliğiniz satın aldığınız günden başlayarak  bir yıl süre için geçerlidir.

2 Yıllık Peşin Ödemeli: Digitürk Ticari / Kurumsal 2 Yıllık Peşin Ödeme şeçeneğini tercih etmeniz durumunda ödeme toplam 2 yıllık tutarı olup, üyeliğiniz satın aldığınız günden başlayarak  iki yıl süre için geçerlidir.

Digitürk HD 9505 Receiever

Digitürk HD  9505 Uydu Alıcısı ile programları ve karşılaşmaları kaçırmaya son.

Tuttuğunuz takım derbi mücadelesine çıkıyor veya çok merak ettiğiniz bir dizi bu akşam oynuyor ancak  izlemek için şartlarınız uygun değil mi ? Digitürk HD 9505 beraberinde getirdiği teknolojik imkanlarla kaçırdığınız spor karşılaşmalarını, televizyon programlarını ve filmleri HD kalitede harici bir taşınabilir diske veya harici bir belleğe kaydetmeye imkan sağlar. Kaydettiğiniz dizileri, programları ve ve spor müsabakalarını dilediğiniz zaman Digiturk HD kutu 9505 içerisinde yer alan medya oynatıcı aracılığıyla sadece bir tık ile tekrar izleyebilirsiniz.

Tüm multimedya dosyaları tek bir yerde

Digiturk HD Receiver ile sadece kaydedilen video dosyalarını değil, aynı zamanda harici diskinizde veya harici belleğinizde bulunan farklı formatlardaki ( mp3, jpeg, mp4 vs. ) resim, ses ve video dosyalarını da, dahili multimedya oynatıcı sayesinde  hiçbir ek cihaza  ihtiyaç duymadan yüksek kalitede oynatabilirsiniz.

Dilediğin zaman çevrimiçi ol

Uydu alıcı üzerinden çalışan Digiturk HD kutuda Aile  ve Aile + Spor ( Full Paket) dahilindeki kanalları izlemek için  internet bağlantısı gerekmemektedir ancak HD Receiver’ a bağlanacak bir internet kablosu (Ethernet)  aracılığyla İnternet’ e bağlanmanız çok kolay. Dahili İnternet tarayıcı üzerinden Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal medya hesaplarınıza ulaşmanın yanı sıra, Youtube ve benzeri video paylaşım siteleri üzerindeki yüksek çözünürlüklü videoları televizyonunuzun ekranından izleme fırsatı, en güncel teknolojiler ile donatılmış Digiturk HD 9505  ile artık çok kolay.

Digitürk HD 9505 Receiever  Teknik Özellikler

 • Yüksek çözünürlüklü yayınları almaya uyumlu alıcı
 • DVB-S/S2, SD MPEG2&MPEG4
 • Uydu üzerinden  otomatik yazılım güncelleme
 • Otomatik ve kolay kurulumla Digitürk yayınlarını anında izleyebilme
 • USB üzerinden harici hard disk bağlantısı, canlı yayını durdurma, ileri geri sarma, HD kalitisindeki yayınları kaydetip sonra izleme imkanı
 • Hangi kanalda hangi program var, e-Rehber ile saati saatine takip edebilme
 • Şimdiki ve sonraki program bilgilerini gösterme
 • Hızlı kanal geçişi
 • Internet üzerinden zengin içerik arşivi ve interaktif uygulamalar
 • Favori kanal destegi ile tv zevkini kişiselleştirebilme
 • Çocuk kilidi
 • Alt yazı ekleme özelliği
 • Dolby Digital Plus

BAĞLANTILAR

 • HDMI
 • RCA video ve ses çıkışı
 • Ethernet
 • Digital ses çıkışı(Optik)
 • LNB Giriş
 • USB 2.0

! Süper Lig kategorisindeki kanalları yanlızca Spor Paketi ile canlı izleyebilirsiniz. Aile paketi ile canlı yayınlar harici maç ve diğer programların tekrarlarını izleyebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular


1Digitürk Kurumsal Ticari üyelik nedir?
Digitürk yayınlarını toplu gösterim yapılan yerlerde kullanan üyelik şekline ticari üyelik denir. Ticari/Kurumsal üyelik toplu gösterim yapılan yerleri kapsadığı için kâr amacı gütmeyen kuruluşları da kapsamaktadır. Bu kapsamda camiler,dernekler,lokaller,cafeler,nargilesalonları,wettbürolar,spor lokalleri Digitürk Kurumsal/ Ticari üyeliğe girmektedir.

2Çanak Antenimin Eutelsat veya Türksat mı olduğunu nasıl anlarım?
Çanak anteninizin Eutelsat veya Türksat mı olduğunu ayırtetmeniz için mevcutta varolan türk tv kanallarınızın  yayınları  EURO (Kanal D Euro,Star Euro) ise uydunuz Eutelsat´tır

3Digitürk Ticari Spor Paketlerinde ne izlerim?
Eutelsat veya Türksat  Kurumsal/ Ticari çanak anten üzeri spor paketlerinde beIN Sports kanallarıyla Türkiye Süper liginin tüm karşılaşmalaşmlarını,TFF 1 Lig maçlarını ve Türkiye Basketbol ligini HD yayın kalitesiyle izleyebilirsiniz. Ayrıca spor paketi üyeleri ek ücret ödemeden Aile paketinide HD yayın kalitesiyle izleyebilirler.Aile paketiylede Türkiye`nin ençok sevilen haber,çocuk,belgesel,film dizi,radyo,yabancı kanalları Digitürk Ticari Spor Paketlerinde izleyebilirsiniz. Dikkat: Digitürk Euro Avrupa Ticari Spor paketlerinde yayın hakları sebebiyle yurt dışında İngiltere preimer lig, İspanya La Liga,Euro Lig, Fransa 1.Lig veya NBA  paketleri bulunmamaktadır.  

4Digitürk Ticari üyelik fiyatları nasıl belirleniyor?
Digitürk ticari işletme üyelik fiyatları ticari alanın ünvanına (wett büro,cafe,restaurant,cami,dernek ) ve ticari alanın metrekare büyüklüğüne göre belirlenmektedir.

5Cihazın kurulumu nasıl yapılıyor ?
  Digitürk Ticari / Kurumsal paketlerinde herhangi bir kurulum yapmanıza gerek yoktur. Siparişiniz sonrası sizlere gönderilen paket içerinde HD uydu alıcı,digital kart,adaptör,kumanda ve HDMI kablo yeralmaktadır. Digitürk HD kutunuzu çanak anteninizden gelen kabloya ve Hdmi kablo ile Televizyonuza bağlantıyı sağladıktan sonra direk yayınları izlemeye başlarsınız.

6Siparişim ne zaman gelir?
Sipariş sonrası paketiniz hemen Digitürk Euro aktivasyon birimimiz tarafından işleme alınırPaket işlemleriniz tamamlandığında saat 14 öncesi  yapılan tüm siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. Digitürk paketiniz sipariş ettiğiniz ülkeye bağlı olarak 1 ila 5 iş günü içerisinde tarafınıza ulaşır.

7Nasıl ödemek istersiniz?

Paket seçiminizi yaptıktan sonra Ödeme Şekli & Üyelik süresinizi seçiniz.
Aylık ödeme seçimlerinden birini yaptığınızda  kampanya türüne göre ilk ay üyelik ücreti +Kutu veya Aktivasyon ücretini sipariş sırasında peşin ödersiniz.Ödeyeceğiniz toplam miktarı Ürün Açıklama kısmında bulabilirsiniz. Aylık ödemeli paket seçiminiz Aylık/1 Yıllık ise 11 ay boyunca,seçiminiz Aylık/2 Yıllık ise 23 ay boyunca abonelik ücreti aylık ödemesi banka kontonuzdan aylık otomatik çekim ile yapılır.
Yıllık seçim yaptığınızda, pakete dahil olan tüm ücretleri tek seferde sipariş sırasında peşin ödersiniz. Lütfen Dikkat! Yıllık ödemeler, aylık ödeme şekillerine göre her zaman daha avantajlıdır.

8Hangi ödeme şeçenekleriyle sipariş verebilirim?
Online siparişlerinizi Visa,Kredi Kartı,Sofort Überweisung,Paypal,Master Cart, Banka Havalesi ödeme yöntemlerinden herhangi biriyle yapabilirsiniz. Visa,Kredi Kartı,Sofort Überweisung,Paypal,Master Cart,ödeme yöntemleriyle yapılan sipariş ödemelerinde ödemeniz tarafımıza hemen ulaştığı için siparişiniz aynı gün işleme alınır.
Dikkat:Banka Havalesi ödeme yöntemi ile yapılan siparişlerde sipariş bilgileri ve ödeme bilgileri email olarak sizlere gönderilmektedir,emailde yeralan hesap bilgilerine ödemenizi gerçekleştirdikten sonra siparişiniz işleme alınmaktadır. 


1 Star (4.643 votes, average: 4,79 out of 1)