Digitürk Euro | Üyelik Yenileme | Çanak Anten

Digiturk Internet TV & Çanak Anten Paketlerinden Birini Şeç Paketini Oluştur!
Üyelik Yenileme | Çanak Anten

Üyelik Yenileme | Çanak Anten

Digitürk Çanak Anten Abone Üyelik Yenileme / Uzatma

Digitürk çanak Anten ( Eutelsat & Türksat) paketinizin üyelik süresi mi bitti? Digitürk üyeliğinizin yenileme işlemini Çanak Anten Üzeri üyelikler için buradan online olarak dakikalar içerisinde uzatabiliceğiniz gibi  +43 1 236 60 60 16 Digitürk Müşteri Hizmetlerini arayarakta Digitürk üyelik yenileme işleminizi yapabilirsiniz. İşleminiz tamamlandıktan sonra yayınlarınız hemen aktif hale getirilecektir.

Eutelsat veya Türksat Çanak Anten Digitürk Üyelik Paketinizi online olarak üç adımda hemen uzatın.

 

Çanak Yönünüz Nedir?

Mevcut Digitürk üyeliğinizi hangi uydu üzerinden izliyorsanız Türksat (42°Derece) veya Eutelsat (7° Derece) birini şeçiniz. Hangi çanak antene sahip olduğunu bilmiyorsanız herhangi birini şeçebilirsiz.

 

Ne izlemek isterseniz?

Bu alana üye olmak istediğiniz paket türünü : Aile Paketi ( Sadece Ulusal Kanallar) veya  Spor + Aile paketi üyeliklerinden birini şeçiniz.

Digitürk Aile Paketi: Türkiye’ de yayın yapan 300’e yakın ulusal kanalı ve bu kanallarda yayınlanan; popüler dizileri, spor programları, haber bültenleri, belgesel programları ve daha birçok programı bu pakette izleyebilirsiniz.

Dikkat: Aile Paketinde beIN Sport kanalları yoktur!

Digitürk Spor + Aile Paketi (Full Paket) : Digitürk Spor paketiyle, Avrupa´da Spor Toto Süper Lig karşılaşmasını TFF 1 Lig maçlarını evinize beIN Sport kanalları,bununla birlikte 300`e yakin ulusal,haber belgesel,film Aile paketi bu paketin içerisinde yer almaktadır.

 

Ödeme Şekli & Üyelik Süresi

Bu alana üyeliğinizi ne kadar uzatmak istiyorsanız  yıllık aylık ödeme türlerinden dilediğinizi şeçebilirsiniz.

HD Yayın Paketi

Digitürk kanal yayınlarını HD yayın kalitesinde izlemek isterseniz HD yayın paketi istiyorum şeçeneğini şeçmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde yayınları normal kalitede izlersiniz.

 

Hemen satın al butonuna tıklayarak üyelik uzatma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Üyelik yenileme işleminiz hemen tarafımızdan gerçekleştirelecektir. Yayınlarınız tamamen kapalıysa yenileme işlemimiz sonrası yayınlarınız 1-3 saat içerisinde aktif olucaktır!

Üyelik uzatma işlemiyle ilgili sorularınız var ise bizlere iletişim sayfasında ulaşabilir veya SSS kısmından sık sorulan sorulardan aklınıza takılan soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

 

 

 

Üyeliğiniz gün içerisinde otomatik uzatılacaktır.
{ format(variant.sale_price) }
0,72
Benzer Ürünler
product

Digiturk Play IPTV Kutu, Smart TV, Amazon fireTV veya Android ve iOS cihazlarında!

Digiturk Paketleri

100,00
Şimdi Satın Al
product

Üyelik Yenileme | İnternet TV Paketi

1,00
Şimdi Satın Al
product

Ticari Digiturk Play IPTV

1,00
Şimdi Satın Al
product

Ticari Çanak Anten

1,00
Şimdi Satın Al
product

Çanak Anten Paketleri

Digiturk Paketleri

292,74
Şimdi Satın Al