Digiturk Euro | Smart TV Paketleri

Smart TV Paketlerinden birini seç, uygulamanı yükle ve anında izlemeye başla!
Digiturk
  • title 14 gün ücretsiz iade imkanı
  • title Anında Aktivasyon

Digiturkplay İP Kutu , WLAN’iniza kablosuz olarak ya da kablolu bağlayabileceğiniz en yeni nesil FHD özellikli alıcımızdır. Digiturkplay ile TV’deki tüm canlı kanallara ek olarak, Youtube, Netflix, Spotify gibi benzeri uygulamaları tek bir cihazda her zaman rahatlıkla izleyebilirsiniz.

Peşin Ödemeli / 1 Yıllık

product

Futbol + Ulusal Kanallar

Spor + Aile paketi 1 Yıllık Peşin ödemeli üyelik ücreti toplam 189,00 EUR.

Peşin Ödemeli / 1 Yıllık


189,00

Hemen Satın Al
Ürün Bilgisi
{ tab.translate.name }

Digitürk Play Artık Smart TV´de !

Digitürk izlemek artık çok kolay, herhangi bir Rezeiever veya kutuya ihtiyaç olmadan, akıllı Smart TV´nize yükleyeceğiniz Digitürk Play uygulamasıyla Digitürk heyacanını yaşabilirsiniz.

Samsung, LG, Toshiba, Telefunken, JVC, Hitaci, Hissen, Vestel, Regal, SEG, OK, Löwe marka televizyonların Smart TV’lerinde de Digiturk Play’i kullanabilirsiniz.

Uygulamaların Yer Aldığı Cihazlar ile ilgili Önemli Bilgiler:

Samsung Smart TV
Uygulama 2015 sonrasında kullanılmayan başlayan Tizen işletim sistemine bağlı cihazlarda yer almaktadır. 2015 öncesindeki Samsung TV’lerde uygulama yer almaz.

LG Smart TV
Uygulama 2015 sonrasında kullanılmayan başlayan WebOS işletim sistemine bağlı cihazlarda yer almaktadır. 2015 öncesindeki LG TV’lerde uygulama yer almaz.

Apple TV
Uygulama sadece 4.nesil Apple TV cihazlarında kullanılabilir. 4. Nesil cihazlarda da yazılım minumum TVos 13.0 olmalıdır.

Android Box
Uygulama Google Play lisansı olan kutularda düzgün çalışır. Google Play’e erişimi olmayan kutularda USB üzerinden apk yükelenbilir ama uygulamayı çalıştırırken bazı hatalar alınabilir. Bu hatalardan Digiturk sorumlu değildir. Digiturk’ün çalışmasından sorun olmayacağını belirttiği kutular Google Lisansı olan kutulardır.

Android TV
Uygulama Android 8.0 yazılımına sahip TV ve kutularda kullanılır.

Aşağıdaki televizyonlarda sadece 2018 ve sonrasında üretilen Smart TV’lerde uygulamamız kullanıma hazırdır.
Toshiba Telefunken Vestel Regal SEG JVC Hitachı OK (Media Markt TV) Löwe