Digitürk LG Smart Tv


Digitürk izlemek artık çok kolay, herhangi bir Rezeiever veya kutuya ihtiyaç olmadan, akıllı LG Smart Tv´nize yükleyeceğiniz Digitürk Play uygulamasıyla Digitürk heyacanını yaşabilirsiniz.

Uygulamaların Yer Aldığı Cihazlar ile ilgili Önemli Bilgiler:

Digitürk LG Smart TV:

Uygulama 2015 sonrasında kullanılmayan başlayan WebOS işletim sistemine bağlı cihazlarda yer almaktadır. 2015 öncesindeki LG TV’lerde uygulama yer almaz.

Digitürk LG Smart Tv Kampanyaları

Spor Toto Süper Lig ve Spor Toto Basketbol Liginin nefes kesen tüm maçları LG Smart TV`nizle HD kalitesinde Yurdışında  izleyebilir aynı zamanda spor paketinin içerisinde bulunan   IP TV Aile Paketindende yararlanarak  ulusal kanallardan, filmlerden çizgi filmlere, haberden belgesele, kadın programlarından Türk müzik kanallarına kadar farklı bir çok içerik bu pakette bulabilirsiniz. Üstelik ister canlı, ister 12 saatte kadar yayınları  geri alabilir  Tekrar İzle ya da kaydetme özellikleri ile ulusal kanalların en sevilen dizilerini, Ligkolig ile dört büyüklerin kaçırdığınız tüm maçlarını, Süper Lig’deki tüm maçların özetlerini ve beIN SPORT TR’ in en sevilen programlarını dilediğiniz zaman Avrupa`da en uygun fiyatlarla izlemenin keyfini yaşayın.

* Digitürk Play LG Smart Tv  Spor Paketlerini fiyatlarını ve paket detaylarını,kanal listesine BURADAN ulaşabileceğiniz gibi  Digitürk Play Smart Tv Fiyatları Listesinde bulunan Paketi Detaylı İncele kısmındanda ulabilirsiniz. 

Digitürk Play LG Smart Tv Fiyatları

Paket Adı Ödeme Şekli &Üyelik Süresi Fiyat Paketi Detaylı İncele

Digitürk Play LG Smart Tv Paketleri

 Spor + Aile Paketi ( Full Paket)Peşin Ödemeli / 1 Yıllık189 €TIKLA
 Spor + Aile Paketi ( Full Paket)Peşin Ödemeli / 2 Yıllık349 €TIKLA
Spor + Aile Paketi ( Full Paket)Aylık Ödemeli / 1 Yıllık19,90 € TIKLA
Spor + Aile Paketi ( Full Paket)Aylık ödemeli / 2 Yıllık16,90 € TIKLA
IP Kutulu Ekonomik Spor + Aile PaketiPeşin Ödemeli / 1 Yıllık139 €TIKLA

Sıkça Sorulan Sorular


1Digitürk Play Smart Tv Paketi nedir?
Digitürk üyeliğinizi herhangi bir cihaza veya receivera ihtiyaç duymadan Smart Tv´nize indireceğiniz Digitürk Play uygulaması üzerinden izlenme fırsatı vermektedir

2 Digitürk Play´i hangi Smart Tv´lerde izleyebilirim?

Samsung, LG, Toshiba, Telefunken, JVC, Hitaci, Hissen, Vestel, Regal, SEG, OK, Löwe marka televizyonların Smart TV’lerinde de Digiturk Play’i kullanabilirsiniz.

Uygulamaların Yer Aldığı Cihazlar ile ilgili Önemli Bilgiler:

Samsung Smart TV:
Uygulama 2015 sonrasında kullanılmayan başlayan Tizen işletim sistemine bağlı cihazlarda yer almaktadır. 2015 öncesindeki Samsung TV’lerde uygulama yer almaz.

LG Smart TV:

Uygulama 2015 sonrasında kullanılmayan başlayan WebOS işletim sistemine bağlı cihazlarda yer almaktadır. 2015 öncesindeki LG TV’lerde uygulama yer almaz.

Apple TV:

Uygulama sadece 4.nesil Apple TV cihazlarında kullanılabilir. 4. Nesil cihazlarda da yazılım minumum TVos 13.0 olmalıdır.

Android Box:

Uygulama Google Play lisansı olan kutularda düzgün çalışır. Google Play’e erişimi olmayan kutularda USB üzerinden apk yükelenbilir ama uygulamayı çalıştırken bazı hatalar alınabilir. Bu hatalardan Digiturk sorumlu değildir. Digiturk’ün çalışmasından sorun olmayacağını belirttiği kutular Google Lisansı olan kutulardır.

Android TV 

Uygulama Android 8.0 yazılımına sahip TV ve kutularda kullanılır.

Aşağıdaki televizyonlarda sadece 2018 ve sonrasında üretilen Smart TV’lerde uygulamamız kullanıma hazırdır.

Toshiba Telefunken Vestel Regal SEG JVC Hitachı OK (Media Markt TV) Löwe


3Digitürk Play Uygulamasını Smart Tv´ye nasıl yüklerim?
Smart Tv´nizin uygulamalar (App) kısmından Digitürk Play Uygulumasını Smart Tv´nize indirin. Sonrası sizlere vermiş olduğumuz üyelik giriş bilgisi ile direk giriş yaparak yayınları izleyebilirsiniz .

4Satın Alma işlemi sonrası hemen yayınları izleyebilir miyim?
Evet izleyebililirsiniz. Paypal,sofort überweisung,kredi kartı ödeme yöntemleriyle 08:00 – 17.00 arası yapmış olduğunuz siparişlerinizde aktivasyon işlemi hemen yapılarak sizlere verilen giriş bilgileriyle Smart Tv´nize indireceğiniz Digitürk Play uygulama üzerinden yayınları izleyebileceğiniz gibi,telefondan,tabletten,bilgisayardan yayınları izleyebilirsiniz. Saat 18.00 sonrası verilen siparişlerinizde bir sonraki iş günü aktivasyonunuz gerçekleştirilmektedir.

5Yayınları Smart Tv ile aynı anda Telefonda veya bilgisayardan izleyebilir miyim?
Üyeliğinizi tek platformda izleyebilirsiniz.Tv `de izlerden, telefondan ,tablet veya bilgisayardan üyelik girişi yaptığınızda Tv yayınız sonlanır.

6Nasıl ödemek istersiniz?

Paket seçiminizi yaptıktan sonra Ödeme Şekli & Üyelik süresinizi seçiniz.

Aylık ödeme seçimlerinden birini yaptığınızda  kampanya türüne göre ilk ay üyelik ücreti  veya Aktivasyon ücretini sipariş sırasında peşin ödersiniz.Ödeyeceğiniz toplam miktarı Ürün Açıklama kısmında bulabilirsiniz. Aylık ödemeli paket seçiminiz Aylık/1 Yıllık ise 11 ay boyunca,seçiminiz Aylık/2 Yıllık ise 23 ay boyunca abonelik ücreti aylık ödemesi banka kontonuzdan aylık otomatik çekim ile yapılır.

Yıllık seçim yaptığınızda, pakete dahil olan tüm ücretleri tek seferde sipariş sırasında peşin ödersiniz. Lütfen Dikkat! Yıllık ödemeler, aylık ödeme şekillerine göre her zaman daha avantajlıdır.


7Hangi ödeme şeçenekleriyle sipariş verebilirim?
Online siparişlerinizi Visa,Kredi Kartı,Sofort Überweisung,Paypal,Master Cart, Banka Havalesi ödeme yöntemlerinden herhangi biriyle yapabilirsiniz. Visa,Kredi Kartı,Sofort Überweisung,Paypal,Master Cart,ödeme yöntemleriyle yapılan sipariş ödemelerinde ödemeniz tarafımıza hemen ulaştığı için siparişiniz aynı gün işleme alınır.

Dikkat:Banka Havalesi ödeme yöntemi ile yapılan siparişlerde sipariş bilgileri ve ödeme bilgileri email olarak sizlere gönderilmektedir,emailde yeralan hesap bilgilerine ödemenizi gerçekleştirdikten sonra siparişiniz işleme alınmaktadır. 


1 Star (No Ratings Yet)