Digitürk Euro | Web Kutusuz Aile Paketi 14 Ay Peşin Fiyatına

Web Kutusuz Aile Paketi 14 Ay Peşin Fiyatına

Web Kutusuz Aile Paketi 14 Ay Peşin Fiyatına

Türkiye’nin en çok izlenen kanalları bu pakette. 1 Yıllık peşin ödemeli 14 Aylık Aile Paketi üyelik ücreti toplam 89€'dur. Digiturk Play Yurtdışı uygulaması ile yayınları Samsung Smart TV´nizden ya da webten, cepten, tabletten dilediğiniz yerde izleyebilirsiniz.

Digitürk Play Nedir?

Digitürk Play Digitürk`ün çanak antene ihtiyaç duymadan internet üzerinden “livestream” teknolojisi 24 saat canlı yayın yapan adaptive streaming özelliği ile donmama, takılmama garantisiyle Türk kanalları veya Türkiye Süper Ligini bilgisayarınız veya mobil cihazlarınız aracılığı ile TV yayınlarını izlemenize olanak veren web yayıncılığıdır.

Yayın Paketi

Aile + Spor Paketi: (Full Paket) Spor Toto Süper Lig ve 2. Liginin nefes kesen tüm maçları HD kalitesinde izleyebilir aynı zamanda spor paketinin içerisinde bulunan Aile Paketinden de yararlanarak ulusal kanallardan, filmlerden çizgi filmlere, haberden belgesele, kadın programlarından Türk müzik kanallarına kadar farklı bir çok içeriği bu pakette bulabilirsiniz. Üstelik ister canlı, ister 12 saate kadar yayınları geri alabilir "Tekrar İzle" ya da kaydetme özellikleri ile ulusal kanalların en sevilen dizilerini, dört büyüklerin kaçırdığınız tüm maçlarını, Süper Lig’deki tüm maçların özetlerini ve beIN SPORTS’ un en sevilen programlarını dilediğiniz zaman Avrupa`da izlemenin keyfini yaşayın.

{ format(variant.sale_price) }
127,00
Benzer Ürünler
product

Web Kutusuz Spor Paketi 12 Ay Peşin Fiyatına

160,00
Şimdi Satın Al